istanbulko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istanbulko forum

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!

3 posters
YazarMesaj
sMaLLoRcHiTs

Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! Empty
MesajKonu: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyPerş. Kas. 20, 2008 10:53 pm

Yetkili Arkadaşlar Bi İlgilenirlerse sevinirim... TOwn Basmak serbest mi değil mi?
CEZA_NEFRET

CEZA_NEFRET

MesajKonu: Geri: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:17 am

Arkadaşım GİREBİLEN GİRİYOR EGERKİ KENDİNE GÜVENEN WARSA GİRSİN NEDEN YASAK OLSUNKİ... BEN BUNA ANLAM VERMEDIM EGERKİ PLAYERLIK WARSA CLANINDA...

GİRİN!
sMaLLoRcHiTs

MesajKonu: Geri: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:27 am

Silence Clanı üyesiyim biz arkadan town a girerken gm uyarı verdide o yüzden yazdım...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:48 am

ARKADASLAR NO KESINLIKLE YASAK DEGIL AMA HERKEZ NOVASINI ATIP CIKKSIN BEKLEME OLMASIN BU YANI Smile TESEKKURLER (GMONSTER)
https://istanbulko.yetkin-forum.com
sMaLLoRcHiTs

MesajKonu: Geri: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:52 am

Olurmu Ya townu mezara çevirmeden nova at kaç olmaz ki Very Happy
CEZA_NEFRET

CEZA_NEFRET

MesajKonu: Geri: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:58 am

İŞTE BÖLE ADMİNLERE CAN FEDAAA BU SERVIRI BEYENMEYENIN ARTIK BİLYMRIM ARKADAŞLAR BİZ COK SERVERDA OYNADIK AMA ORDAKİLER ÇOLUK COCUK ADMİNLERİ HELE GÖRMENİZ GEREKİRDİ BİRÇOK ARKDAŞIM İSYAN ETTİK BU SERVERDA İSEE ADMİN DUYARLI BİZİMLE İLGİLENIYORR

ADMİN SANA CANIM FEDA!!!!

DALTON TEAM!
sMaLLoRcHiTs

MesajKonu: Geri: Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!   Önemli!!!   Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!! EmptyCuma Kas. 21, 2008 2:13 am

Katılıyorum...

Önemli!!! Town Basmak Serbest mi Değil mi?!!!
1 sayfadaki 1 sayfası