istanbulko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

istanbulko forum

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak foruma verıyorum

4 posters
YazarMesaj
musti3010

Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum Empty
MesajKonu: Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak foruma verıyorum   Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum EmptyPerş. Kas. 20, 2008 8:13 pm

yorumlarınızı beklıyorum sonunda cozduk herkesden ıyı sozler beklıyorm
Admin
Admin
Admin

Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak foruma verıyorum   Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum EmptyPerş. Kas. 20, 2008 11:57 pm

KESINLIKLE BIRBIRINIZIN DUSMANI DEGILSINIZ BEN 7 AYDIR SERVER ISLETIYORUM 2 TARAF KADAR IYI INSANLAR TANIMADIM AMA SADECE OYUN OLDUGUNU UNUTMAYIN!
https://istanbulko.yetkin-forum.com
CEZA_NEFRET

CEZA_NEFRET

MesajKonu: Geri: Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak foruma verıyorum   Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:13 am

BİZ ARAMIZDAKİ DÜŞMANLIGA BU AKŞAM SON WERDİK HERKEZE OYUNA BAKICAK.
GÖRDÜGMÜZ YERDE ALLAHIN SELAMINI WERİRİZZ BİZ KESİNLİKLE OYUNDA YADA BAŞKA BİR YERDE BİZİM CLANIMIZDAN BİRİ SAYGISIZLIK YAPMAYACAKTIR..

BİZ DOST CLANIZ...!!

FOREVER DALTON AND EOS TEAM

Co:RunCezaRunxDD
CoGavanoz

CoGavanoz

MesajKonu: Hmm...   Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum EmptyCuma Kas. 21, 2008 12:13 am

Haklı olabılırsn fakat adamlar bızı her gorduklerınde asagılamsalar....Kunt her sefernde 24 yasındaym 24 yasındaym dıyıp duruor sakı yasla playerlık oluo...:SAz da yasına gore davransa super olucak...
CEZA_NEFRET

CEZA_NEFRET

MesajKonu: Geri: Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak foruma verıyorum   Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak  foruma verıyorum EmptyCuma Kas. 21, 2008 1:06 am

İNŞ EOS CLANIDA BİZE KARŞI DÜŞMAN DEqildir..

SAYGILARIMLA TAYFUN!!

DALTONLAR TEAM LİDEAR..

(Co:RunCezaRun)

Eos ve Daltonlar düsmanlıgı bozulmustur kardes clan olarak foruma verıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DALTONLAR AKAR!!!
» DALTONLAR NT SHOW
» DALTONLAR NT SHOW 2 (DÜZELTTİM)
» DALTONLAR aİLE RESMİ :))
» Bikactane Clan Simgesi Buyrun..